Nezih Uzel ile sohbet

Nezih Uzel’in Sapanca’daki evinde 2009 yılında yapılmış sohbette çekilmiş görüntüler’de Uzel aşağıdaki konulardan bahsediyor:

07:00 – Hakikat Hanım
08:42 – Refik Halit Karay ve Kadınlar Tekkesi
17:25 – 1956 Ramazan ayında 4 bakanın Sakal-ı Şerif ziyareti
20:45 – Mevlevi Leylek Dede – Hakikat Hanım’ın hat çalışmaları
25:12 – Refik Halit Karay ile tanışması
28:00 – Hürriyet’in müthiş manşeti

Bu yazı Site yönetiminden, Video kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Nezih Uzel ile sohbet için 87 cevap

 1. adil.bora der ki:

  Kadılar tekkesi olacak…

 2. adil.bora der ki:

  kadılar tekkesi olacak…

 3. mithat tüysüz der ki:

  SN.SİTE YÖNETİCİLERİ ELLERİNİZE SAĞLIK .HİZMETTE DAİM OLUN HA GAYRET.

 4. Adil Bora der ki:

  Refik Halit Karay’ın Kadınlar Tekkesi doğrusudur.. mazur görünüz… bu video’lar merhum’un sohbetine susayanlara iyi geliyor… ellerinize sağlık…

 5. mithat tüysüz der ki:

  SARI ŞEYH,E ARZIMDIR: SEN OLMASAYDIN EĞER AŞK,A İNANMAZDIM, HALİ GÖRMRSEYDİM EĞER,BU TÜRLÜ YANMAZDIM.TÜM DOSTLARIN REGAİP KANDİLİ MÜBAREK OLA,

 6. mithat tüysüz der ki:

  SARI ŞEYH,E ARZIMDIR;RAHAT UYU DOSTLARI ANİDEN BIRAKIP SIRLANDIN ELİMİZ KLAVYEYE GİTMİYOR SÜKUTUMUZ ONDANDIR ,SANA SADAKATİMİZ SONSUZDUR!!!!

 7. mithat tüysüz der ki:

  DÜN KIRK GÜN OLDU SEN HAKİKATE İRTİHAL EDELİ.ÖZLEDİM BABACIĞIM.NEYE GİTTİĞİNİ BİLMESEM AĞLARDIM .DÜN AKŞAM KADİRHANEYİ ŞEREFLENDİRMİŞİNİZ.ÇERAĞI UYANDIRMIŞ MİSBAH BABA.ÖZBEKLER,DE ORADAYMIŞ MEVLEVİLER,DE SEYRETMİŞSİNDİR.AŞKOLA HUUU.

 8. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR .MİRAÇ KANDİLİMİZ VESİLESİYLE HEPİNİZİ CANDAN KUCAKLIYORUM RABBİM HEPİNİZİ GÜZELLİKLERLE DONATSIN ,LÜTFEN NEZİH ABİNİN UYANDIRDIĞI ÇERAĞIN IŞIĞINDA YORUMLARINIZI LÜTFEDİN!!!!!!!!!!

 9. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR ; YAZMAK NEYE YARAR BAŞLIĞININ DİP NOTUNDA NEZİH ABİNİN RİCASI VAR SANKİ BU GÜNLERE ATFEDİLMİŞ .HEPİNİZE GÖNÜL DOLUSU SELAMLAR.

 10. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR;ZATİALLERİNDEN ,YAZILARINDAN,BAKIŞINDAN,DUYARLILIĞINDAN KABIMIZ KADAR DERS ALDIK .BUNLARIN İÇİNDE SADAKAT,VEFA DA VARDI BUNLARI GÖSTERMEK ZAMANIDIR Kİ SARI ŞEYH,İ HOŞNUDEDELİM HEPİNİZE SAYGILARIMLA.

 11. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ EHLİGÖNÜL; BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLA.

 12. mithat tüysüz der ki:

  SENE 1968; YİNE BİR RAMAZANIN İÇİNDEN GEÇERKEN ÖZBEKLER’DE YOLLARIMIZ KESİŞTİ ZATİALİNİZLE.HAMDOLSUN O GÜNE .RAHMET OLSUN O GÜNKİ İFTAR SOFRASINDAN GÖÇENLERE………..44 YILLIK SADAKATİM HİÇ ŞAŞMADI SARI ŞEYHİM.İLK ÖĞRENDİĞİM İLAHİ GÖÇTÜ KERVAN KALDIK DAĞLAR BAŞINDA İDİ ZATİALİNİZDEN HALA SÖYLERİM HUUUUUUU .CÜMLE DOSTLARA HAYIRLI RAMAZANLAR.

 13. mithat tüysüz der ki:

  SENE 2012;YİNE BİR RAMAZANIN İÇİNDEN GEÇERKEN BUDEFA FAKİR HUZURUNA GELDİM .TAM BİR SÜKUT İÇİNDE O HAMUŞANDA AKŞAM İFTARI BEKLER GİBİ VALİDENİZİN KOYNUNDA .KONUŞMAK İSTEDİM AMA DESTUR YOK.KALBİ SOHBETE RAZI OLUP HUZURUNUZDAN HUŞU İLE AYRILDIM .AŞKLA AŞKTA KAL NEZİH ABİ.

 14. Adil Bora der ki:

  Sevgili Mithat bey, sahsimin da icini burkan bir meseleyi vurgulamıssınız, var olunuz. Bir harç gibi çok farklı unsurları karıp bir arada tutabilen ender insanlardan idi merhum Nezih Ağabey. Cenazesinde şöyle bir baktım da normalde yaşantıları, beğenileri, tavırları, edaları birbirinden çok farklı, çok geniş bir dost yelpazesini bir araya getirmişti ilk ve son kez. Zira bu insanlarin hepsinin ayni anda ayni yerde toplandigina sagliginda pek rastlamamistim. Tüm bu zatların hepsinin yüreğinde ona duyulan sevgi, hayranlık ve onun ilgilendiği konulara kıyısından köşesinden temas etmişlik vardı. Kimi müzik, kimi tasavvuf ve Türk islam kültürü, kimi tarih merakı, kimi fotoğraf, gazetecilik, antikacılık, hatırat, İstanbul, Türklük, Islam, Dünya vs türlü konu hakkındaki derin malumatı cevresindekileri cezbetmekte, güleryüzü, bonkörlüğü ve misafirperverliği ile de taçlanmakta idi buluşmalar. Nurlar içinde yatsın. Rahmet olsun… Cümlemizin Ramazan-ı Şerifi mübarek olsun…

 15. mithat tüysüz der ki:

  HOŞGELDİNİZ SAFALAR GETİRDİNİZ, TEK KİŞİLİK MEYDAN OLMUYORDU SEVGİLİ ADİL BORA.BAZILARI DÜNYADA BİR ÇERAĞ UYANDIRIR GÖÇER GİDER ,O ÇERAĞIN YANMASINI ETRAFINI AYDINLATMASINI ,GÖNÜLLERİ ISITMASINA İNANANLAR MEYDANI VE ÇERAĞI HEP UYANIK TUTMAYA GAYRET EDERLER Kİ PERVANELER HAYAT BULSUN .SİZ ENDER İNANDIĞIM DOSTLARDAN BİRİSİSİNİZ HAGAYRET DÖNÜŞÜNÜZE NEZİH ABİNİN TEBESSÜMÜNÜ GÖRÜR GİBİ OLDUM SIRA DİĞER DOSTLARDA AŞKI NİYAZ EDERİM.

 16. mithat tüysüz der ki:

  SARI ŞEYH,E ARZIMDIR; ZATİALİNİZLE BELKİ 35 BELKİ 40 KADİR GECESİNİ BERABER KARŞILAYIP SIRRINDAN İSTİFADE EDEBİLMEK GAYRETİYLE AYNI MEYDANDA BERABER HEMHAL OLMUŞTUK .HAMDOLSUN BU KADİRDE RUHANİYETİNLE BERABER OLURUZ .TÜM DOSTLARIN KADİR GECESİNİ KUTLAR ,NİCE BAYRAMLARA HEP BERABER ERİŞMEK NİYAZI İLE  SAYGILAR SUNARIM.

 17. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR; NEZİH ABİ,NİN AÇTIĞI BU MEYDANDA SİZLERLE OLMAKTAN SONSUZ HAZ ALMAKTAYIM ZATİALLERİNİZ ARASINDA SADECE BİR NOKTAYIM .TÜM EHLİGÖNÜLÜN RAMAZAN VE FITR BAYRAMINIZI CANIGÖNÜLDEN KUTLAR ,HEPİNİZİ SAYGI VE MUHABBETLE KUCAKLARIM.

 18. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ NEZİH BABA SİZ 1938 DE TEŞRİF ETMİŞTİNİZ BU ALEME.ATAMIZ 1938DE GÖÇMÜŞTÜ İKİNİZEDE MEVLAM RAHMET EYLESİN .NE MUTLU İZ BIRAKIP GİDEBİLENE ,NE MUTLU ÖZLENEBİLENE .

 19. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ NEZİH BABA;MUHARREME YAKLAŞTIĞIMIZ ŞU GÜNLERDE FAKİRİN ÖZLEMİNE TEŞRİF ETTİNİZ,NE KADAR HALİNİZDEN MEMNUNDUNUZ ,YARIN ZİYARETİNİZE GELECEĞİM DOĞAN BABAYLA DERTLEŞİRİZ CÜMLE DOSTLARA HAYIRLI MUHARREMLER.

 20. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR;MUHTEŞEM YÜZYIL DİZİSİNİN GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜMÜNDE ZAMANIN KADISI SUUD EFENDİNİN  AĞZINDAN YUNUS,UN SÖZLERİ KÜFÜRDÜR DİYE BİR SÖZ SÖYLETİLDİ .HANGİ AMAÇLA OLURSA OLSUN BU BİR KÜSTAHLIKTIR .SIRF BÖYLE BİR SÖZ İÇİN DAHİ, TEKZİP EDİLİP DİZİ YAYINDAN KALDIRILMALIDIR TESLİMİYETİN ,DERVİŞLİĞİN,AŞKIN SİMGESİ YUNUS,UMUZA LAF SÖYLEMEK HİÇ KİMSENİN HADDİNE DEĞİLDİR.SAYGILARIMLA İLGİNİZE !!!!!!!!!!!

 21. Kesinlikle iyi geliyor….Çok teşekkür ediyorum…Bize vuslatın tadını yaşatıyorsunuz….

  • mithat tüysüz der ki:

   ASK,A AŞIK OLAN,SIRRI NEY E SIRLAYAN,VUSLATTAN TAD ALAN ,SADAKAT VE VEFAYI BİLEN ASİL VE NAİF DOSTUMUZ HOŞ GELDİNİZ .

   • Hoşbulduk efendim…Beni bu güzel karşılamayla çok mutlu ettiniz…Meydanı boş bırakmamak lazım…Esas ben size teşşekür ediyorum…Yola devam…İnşallah…

 22. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR;NE MUTLUKİ BİR ŞEBİARUZ,UN İÇİNDEN GEÇMEKTEYİZ. NEZİH BABAMIZIN İÇİNDEKİ ÇERAĞI UYANDIRAN HZ PİR AŞKI VE AYİNİ ŞERİFLER İCRA EDİLECEK .ONUN RUHANİYETİ HEP O MEYDANLARDA OLACAK .ÜSKÜDAR VE GALATA MEVLEVİHANESİNDE OLDUĞU GİBİ .BU AŞK BİR BAHRİ UMMANDIR İLAHİSİNİ DUYAR GİBİYİM .TÜM DOSTLARA SELAMLAR AŞKI NİYAZ.

  • asuman der ki:

   mithat abi merhaba ben Asuman hatırladınızmı ? siteye üye olamadım bir türlü yardımcı olabilirmisiniz?

   • mithat tüysüz der ki:

    SEVGİLİ KARDEŞİM NEZİH BABANIN MEYDANI İLGİLİ HER KİŞİYE AÇIKTIR.SİTE YÖNETİCİLERİ SİZİN RİCANIZI DİKKATE ALACAKLARDIR SAYGILAR.TÜM DOSTLARIN SEFER AYI HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞAALLAH.

 23. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR REGAİP KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN .BİRVESİLE HEPİNİZE SAYGILAR AŞKLA DAİM KALIN.

 24. mithat tüysüz der ki:

  SİTEYE HİZMET EDENLERE SAYGIMIZ SONSUZDUR.VEFA VE SADAKATİNİZ DAİM OLSUN AMİN.

 25. mithat tüysüz der ki:

  SİTEYE HİZMET EDENLERE SAYGIMIZ SONSUZDUR.VEFA VE SADAKATİNİZ DAİM OLSUN AMİN.

 26. mithat tüysüz der ki:

  NEZİH BABA DÜN KABRİNDEYDİK DOĞAN,LA .ORAYI İMAR EDENLERDEN,ÇİKLERLE BEZEYENLERDEN ,ZATİALLERİNİZE VEFA VE SADAKAT GÖSTERİP AÇTIĞINIZ YOLDAN İLERLEYENLERDEN RABBİMİZ RAZI OLSUN.

 27. mithat tüysüz der ki:

  NEZİH BABA DÜN KABRİNDEYDİK DOĞAN,LA .ORAYI İMAR EDENLERDEN,ÇİKLERLE BEZEYENLERDEN ,ZATİALLERİNİZE VEFA VE SADAKAT GÖSTERİP AÇTIĞINIZ YOLDAN İLERLEYENLERDEN RABBİMİZ RAZI OLSUN.

 28. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR NİCE KANDİLLERDEN HEP BERABER GEÇELİM İNŞAALLAH AŞKINİYAZ HUUUU.

 29. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR NİCE KANDİLLERDEN HEP BERABER GEÇELİM İNŞAALLAH AŞKINİYAZ HUUUU.

 30. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR ŞÜKÜRLER OLSUN RAMAZANIŞERİFE KAVUŞMAK ÜZEREYİZ.CENABIMEVLAM BEREKET,HUZUR,SAĞLIK VE SIRRINDAN İSTİFADE EDE BİLMEK NASİBETSİN.İFTAR İKRAMININ BEREKETİYLE O NEZİH YORUMLARINIZIN ARTACAĞINI ÖZLEMLE BEKLİYORUZ SAYGILARIMLA.İNANCIM ODURKİ SEVGİLİ NEZİH ABİMİZ HEPİMİZİN İFTAR SOFRASINA TEŞRİF EDECEKTİR!!!!!!!!!!AŞKLA KALIN.

 31. mithat tüysüz der ki:

  MEYDAN GÖRMÜŞ,SÖZÜ SOHBETİ EHLİNDEN ÖĞRENMİŞ ,VEFA VE SADAKATA ÖNEM VEREN SEVGİLİ EHLİGÖNÜL.BU İLK İFTARDA SEVGİLİ NEZİH ABİYİ SOFRANIZDA HİSSETMİŞ OLMANIZ ŞAHANE.MEYDANA ŞEREF VERDİNİZ.GÖNÜLDEN ÖZLEMİŞTİK .DAİM OLUN İNŞAALLAH.

 32. mithat tüysüz der ki:

  AYNI DUA VE NİYAZLARLA ,BİR YIL SONRA HAYIRLI RAMAZANLAR SEVGİLİ DOSTLAR.

 33. mithat tüysüz der ki:

  NEZİH ABİNİN İFTAR SOFRALARIMIZDA YANIMIZDAKİ SANDALYEDE DUALARIMIZA AMİN DEDİĞİNDEN HİÇ ŞÜPHEM YOK.

 34. mithat tüysüz der ki:

  YARABBİM ;ŞÜKÜRLER OLSUNKİ BİR RAMAZANIŞERİFİN DAHA İÇİNDEN GEÇMEYİ NASİBETTİN.GÖÇENLERİMİZİN RESULULLAH EFENDİMİZİN SOFRASINDA ŞEREFLENDİKLERİNE ŞÜPHEMİZ YOK.KADİRİNDE ZATININ İKRAMLARINA AÇIZ.NE OLUR İMDADEYLE EHLİ TEVHİDE .NE OLUR BİZLERİ KULLUĞUNA KABULEYLE.MÜMİN KARDEŞLERİMİZİN CİĞERLERİNDEKİ YANGINI SÖNDÜR.SEN BİLİRSİN YARABBİM.

 35. mithat tüysüz der ki:

  BAYRAMIN İMDİ BAYRAMIN İMDİ BAYRAMEDERLER YARİLE ŞİMDİ.TÜM İNSANLIĞA HAYIRLI BAYRAMLAR.

 36. mithat tüysüz der ki:

  BİZ SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİK BABACIĞIM.

 37. atm der ki:

  Hey gidi güzeller güzeli insan hey… Allah bu videoları yükleyen herkesden razı olsun, kaç defa seyrettim bilemiyorum. Tanışmadık ama sanki hep tanıyordum, istisnasız her gün güzel sesin kulaklarımda, yazıların, kitapların aklımda. Babam gitmiş gibi bakakaldım ardından, mekanın cennet olsun can baba…

 38. mithat tüysüz der ki:

  ARAFATTA ARİFE MÜBAREK OLSUN.DOSTLARLA BAYRAM MÜBAREK OLSUN.HÜCCACIN HACCI MÜBAREK OLSUN.GÖNÜLLERDE KALANLARA AŞKOLSUN.SEVGİLİ NEZİH BABA BAYRAMIN MÜBAREK,KABRİN NUROLSUN.FAKİRİN.

 39. mithattuysuz der ki:

  TÜM DOSTLARIN MUHARREMİ MÜBAREK OLA.

 40. mithat tüysüz der ki:

  RABBİM BİZLERE MUHARREM AYININ SIRLARINA VAKIF OLABİLMEYİ NASİBETSİN.TÜM DOSTLARIMIZI ÖZLEDİĞİMİZİ SAYGIİLE ARZEDERİM.EN AZINDAN BU MEYDANDA KAVUŞMAYI NİYAZ EDİYORUM.

 41. mithat tüysüz der ki:

  GÜZEL BİR BAYRAM HATIRASI.

 42. mithat tüysüz der ki:

  MAŞAALLAH.

 43. mithat tüysüz der ki:

  SENDE ORADAYDIN BABACIĞIM.

 44. mithat tüysüz der ki:

  CUMHURİYETİMİZİN 91.YILI TÜM DOSLARIMIZA KUTLU OLSUN.RABBİM ÜLKEMİZDEKİ OLUMSUZLUKLARI HAYIRLARA ÇEVİRSİN.AMİNNNNNNN.

 45. mithat tüysüz der ki:

  SİTEMİMİZ ÇOK AMA ,RIZAMIZ ,SABRIMIZ,EDEBİMİZ,DAHAÇOK ELHAMDÜLİLLAH.

 46. mithat tüysüz der ki:

  RABBİMİN AYETLERİNDEN,RESULÜMÜZÜN HADİSLERİNDEN,BARIŞIN SİMGESİNDEN,SOFRAMIZIN BEREKETİNDEN BİLDİĞİMİZ ZEYTİNE,HELE HELE DALLARI MEYVE DOLU İKEN KIYMAK ,KATLEDİLDİKTEN SONRA YÜRÜTMEYİ DURDURMAK ,AFFEDİLMEZ BİR İNSANLIK AYIBIDIR.YUKARIDAKİ DEĞERLERİ ,İNANCI SALLAMAMAKTIR ……………………….YAZIKLAR OLSUN.

 47. mithat tüysüz der ki:

  SEFER AYIMIZ TÜM DOSTLARA,İNSANLIĞA HAYIRLAR GETİRSİN NİYAZINDAYIZ.

 48. mithat tüysüz der ki:

  ŞEB-İ ARUS MÜBAREK OLA.PİRANIN NAZARI MANEVİYELERİ HERDEM ÜZERİMİZDE SAHİBAN OLA.NE MUTLU VUSLAT SIRRINA ERİP, AŞKA KAÇANLARA HÜÜÜÜÜ.

 49. mithat tüysüz der ki:

  HZ.PİR MEVLANA CELALEDDİNİN KONYA,MIZDAKİ ŞEB-İ ARUS MERASİMİNE İCABET EDENLERDEN ÇOĞU BİN KERE TÖVBELERİNİ BOZMUŞ OLSALAR BİLE KELAMINI NASIL ANLADILAR ACABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 50. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ NEZİH BABA DOSTLARI ;MİLADİ YENİ YILIMIZ HAYIRLAR GETİRSİN NİYAZINDAYIZ.HEPİNİZE GÖNÜLDEN SEVGİLER.

 51. mithat tüysüz der ki:

  TÜM FAKİRANA SAYGILARIMLA.MUTLULUK,AŞK,SAĞLIK,HUZUR ,SADAKAT HEP SİZLERLE OLSUN.AMİN.

 52. mithat tüysüz der ki:

  TÜM DOSTLARIN KANDİLLERİ UYANIK,NİYAZLARI KABUL OLSUN.AMİNNNN.

 53. mithat tüysüz der ki:

  UHUD,HENDEK,BEDR.ÇANAKKALE,SARIKAMIŞ VE FETİHLERDE EMANETLERİNİ HAKKA TESLİM EDEN ŞÜHEDAYA FATİHA.

 54. mithat tüysüz der ki:

  BİZ ZATİALİNİZİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİK.VİRDİMİZDE,GÖNLÜMÜZDE OLDUĞUNUZ MÜDDETÇE TASARRUFUNUZ DAİM OLACAKTIR .ÇÜNKÜ BİZ AŞKI SEVDAYI ,SADAKATİ SİZLERDEN ÖĞRENDİK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 55. mithat tüysüz der ki:

  BU GÜN SEVGİLİLER GÜNÜ.1971 YILINDA NECMİ DAYIYI SIRLARKEN ,KABİR TEVHİDİNİ SİZ YAPMIŞTINIZ .İŞTE SENE 2015 AŞKİ,M ,MÜRŞİDİM,SADAKATİM,SEVGİLİ SULTANIM MUZAFFER EFENDİM.ŞUBATTA SİZ NİSANDA NEZİH BABA VUSLATA ERDİNİZ .SİMDİ SİZLER ASIL SEVGİLİMİZLE ORADASINIZ AŞKINIZ GÖNLÜMÜZDE DAİMDİR.HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.

 56. mithat tüysüz der ki:

  MÜRŞİDİM

 57. mithat tüysüz der ki:

  ANALARIMIZ,SIRTINDA BİZ OMUZLARINDA CEPEYE MERMİ TAŞIYAN FEDAKAR NİNELERİMİZ,DAHA GENCECİK ÇOCUKLARI ,ÇANAKKALE, SARIKAMIŞ TA ŞEHİD OLUNCA VATAN SAĞOLSUN DİYEBİLEN ANALARIMIZ;BÜTÜN GÜNLER SİZİN OLSUN.SİZLER KENDİNİZ GİBİ ERKİŞİLER YETİŞTİRDİKÇE UFKUMUZ AYDINLIK OLACAKTIR.SAYGILARIMLA.

 58. mithat tüysüz der ki:

  ÇANAKKALE;TEVHİD,AŞK,TESLİMİYET,ASLA İNMEYECEK BAYRAK,İMAN,İNANÇ,MERTEBE,ŞÜHEDANIN MAKAMI ,DESTAN……… SENİ METHE GÜCÜMÜZ,KALEMİMİZ YETMEZ ANCAK FATİHALARLA ,SİZLERE ŞÜKRAN VE SAYGI İLE ORADAKİ SIRRI TEFEKKÜRLE ,LAYIK OLABİLME ÜMİDİ İLE . LÜTFEN BİZLERE HAKKINIZI HELAL EDİNİZ.

 59. mithat tüysüz der ki:

  KANDİLİNİZ UYANIK VE MÜBAREK OLSUN .AŞKI NİYAZEDERİM.

 60. mithat tüysüz der ki:

  …………………………………………………………………………………………SÜKUT…………………………DUA…………………RAHMET……………VUSLAT……….

 61. mithat tüysüz der ki:

  BABACIĞIM HUUUUUUUUU.

 62. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ BABACIĞIM BEN SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİM.ÜÇÜNCÜ VUSLAT YILIN,İZİNDEN YÜRÜYORUM.ORADAKİ AŞIKANA SELAM SÖYLE.

 63. mithat tüysüz der ki:

  İBRAHİM AKKÖKLER BABAMIN BAŞ TAŞI.

 64. mithat tüysüz der ki:

  VESİLEİ TEFEKKÜR.

 65. mithat tüysüz der ki:

  HER DANEYE HU ÇEKEN GÜVERCİNLER.ÜSKÜDAR.

 66. mithat tüysüz der ki:

  YOLUMUN RENKLERİ.AŞKA ,AŞKİME SUSAYANLAR BİLİR.HUUU.

 67. mithat tüysüz der ki:

  TÜM DOSTLARIMIZIN KANDİLİ ŞERİFLERİ MÜBAREK OLSUN.GÖNLÜMÜZ HER AN SENDEDİR YARAB DİYEREK NEZİH ABİYE SELAM.SEN ŞİMDİ DOSTLAR SOFRASINDASINDIR,BİZLERDENDE SALATÜSELAM OLSUN HUUUUUUUU.

 68. mithat tüysüz der ki:

  TÜM DOSTLARIMIZIN KANDİLİ ŞERİFLERİ MÜBAREK OLSUN.GÖNLÜMÜZ HER AN SENDEDİR YARAB DİYEREK NEZİH ABİYE SELAM.SEN ŞİMDİ DOSTLAR SOFRASINDASINDIR,BİZLERDENDE SALATÜSELAM OLSUN HUUUUUUUU.

 69. mithat tüysüz der ki:

  HAYIRLI RAMAZANLAR.

 70. mithat tüysüz der ki:

  HAYIRLI RAMAZANLAR.

 71. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR KADİRE KAVUŞTUK ELHAMDÜLİLLAH.RABBİMİZ SIRRIYLA ,BEREKETIYLE MÜŞERREF EYLESİN .GÖÇMÜŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.BİZLERİDE MADDİ MANEVİ RIZKIYLA DONATSIN.

 72. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOSTLAR YİNE BİR RAMAZANİŞERİFİN İÇİNDEN GEÇERKEN ,NEZİH BABANIN İFTARLARIMIZA TEŞRİFİNİ HİSSETMENİN HAZZIYLA HEPİNİZE HAYIRLI BAYRAMLAR.RABBİM TEKRARINI NASİBETSİN SEVGİ VE SAYGILARIMLA.

 73. mithat tüysüz der ki:

  SEVGİLİ DOST YAREN DERVİŞAN HÜCCAC KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLA.

 74. mithat tüysüz der ki:

  RABBİMİZ TEKRARINI NASİBETSİN.

 75. mithat tüysüz der ki:

  yarabbi imdadeyle!

 76. mithat tüysüz der ki:

  MUHARREMİMİZ MÜBAREK OLA.

 77. mithat tüysüz der ki:

  SEFER AYI TÜM DOSTLARA HAYIRLAR GETİRSİN.

 78. mithat tüysüz der ki:

  HUUU.

Yorumlar kapalı.