Ses nedir?

26 Ekim 2008 tarihinde Sapanca’daki evinde sohbet arasında yapılmış bir çekimdir.

Bu yazı Site yönetiminden, Video kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.
 • Adil Bora

  tesekkur ederiz. bir nebze olsun o essiz guzel sohbetlerini hatirladik hasret ile yad etmis olduk..

 • mithat tüysüz

  7 MAYIS SAAT 19 ZİYARETİNDEYDİK SIRLANDIĞIN HAMUŞAN,DA AYAK UCUNUZDAKİ MOR ÇİÇEKLE KARŞILADIN BİZİ .DUALAŞTIK HUZURUNDAN GERİ GERİ ÇEKİLDİK .8 DEVLETHANENDEYİZ  FAKİRİN HEDİYESİ VEDUT,U BAŞKÖŞEYE ASMIŞSIN GERİSİ SENCE MALUMDUR BOĞAZIM DÜĞÜMLENİYOR ……………………………….BABACIĞIM RAHAT UYU.

 • Misafir

  Yahu elinizde ne kadar video varsa koyun internete bizi mahrum etmeyin. Koyamıyorsanız bir iletişim adresi falan koyun web sayfasına iletişime geçelim sizlerle. Hiç bir iletişim için e-posta adresi bulamadım.Sizlerden başka bağımız kalmadı. Saygılarımla.

  • Merhaba. Hocamızı ziyaretlerimizde çektiğim bu ve benzeri görüntü kayıtlarını imkan buldukça parça parça Youtube’a yüklüyorum. Biraz seçerek burada ve Hocanın Facebook sayfasında da paylaşıyorum. Youtube sayfamdan da takip edebilirsiniz: http://www.youtube.com/user/BilgeMurat/videos Elinde başka kayıtlar olanlar da paylaşırlarsa ben de çok sevinirim. Siteye ilk fırsatta bir iletişim bilgisi ekleyeceğim. Saygılarımla.

 • mithat tüysüz

  SES;HELE ZATIALİNİZİN OLUNCA ,HELE SÖZE DÖNÜŞÜNCE DİLİNİZDEN,KULAKLARDAN SÜZÜLÜP GÖNLE DÜŞÜNCE FAKİRANIN BESLENMESİNE YETİYOR.BİRDE NEY VE BENDİRLE HEMHAL OLAN GÜZEL SÖZLERLE YOĞURULUP GEZERKEN YAĞMURDA RÜZGARDA KARDA DİYE DUYULABİLİYORSA, SES KULAĞA ŞİFA GÖNÜLE GIDADIR İŞTE O ZAMAN SEMA SAFA OLUR AŞKOLA.

  • Ayşegül SERDAR

   Ses ne kadar ilginç bir kavram…Ses benim için çok önemli çünkü ben her insanı sesi ile hatırlıyorum…Yüzü ile değil…Yıllar önce vefat ettiğim sevdiklerimi bile sesleriyle anımsıyorum…Kulakla değil yürekle duyanlardan  olmak lazım…

  • Ayşegül SERDAR

   DEMEK Kİ SES DE BİR SIR…SIR’I ÇÖZEN DE SIR’IN KENDİSİ OLUYOR…
   CANIM NEZİH HOCAM BEN ZİYARETİNE GİTTİĞİMDE DE KIŞTI…SOBASI GÜRÜL GÜRÜL YANIYORDU….ÖĞRENCİLERİ İÇERİDE GÜZEL BİR BÖREK YAPIP GETİRTİLER. TEPSİNİN ETRAFINDA TOPLANIP HEP BERABER AFİYETLE YEMİŞTİK…SONRA BENDİRİNİ ELİNE ALDI, GENÇLER DE NEYLERİNİ…. YA ALLAH….SONRASINI ANLATILMAZ YAŞAMAK LAZIM…

 • mithat tüysüz

  SESTEKİ SIRRI GÖNLÜNDE SIRLAYANLARA ,BÜLBÜLÜN GÜLE AŞKINI KEŞFEDENLERE,GÜRÜL GÜRÜL YANAN SOBADAKİ GÖNÜL ATEŞİNİ UYANDIRANLARA,NEZİH BABANIN MEYDANINDAN GÜZEL SEDALARLA AYRILABİLENLERE ,GÖKKUBBEDE HOŞ SEDA BIRAKANLARA SELAM VE AŞK OLSUN.

 • mithat tüysüz

  SEVGİLİ DOSTLARIMIZIN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN.SAYGILARIMLA.

 • mithat tüysüz

  SEVGİLİ NEZİH BABA  ; ZATİALİNİZİN SOHBETLERİNDEN YOLU GEÇENLER,HATTA MEYDANINIZDA HİZMET EDENLER,EDEBİNİZLE EDEPLENİP GÖNLÜNÜZE GİRENLER,SİZİN UYANDIRDIĞINIZ ÇERAĞI HİÇ SIRLAMIYACAKLARDIR. YORUMLARI İLE SİZDEN ALDIKLARINI BU PLATFORMDA DAĞITMAYA DEVAM EDECEKLERDİR ÇÜNKİ BU YAVAN VE YOZ GÜNLERDE ÇOK DEĞERLİ ARKADAŞLARIN GÜZEL YORUMLARINA İHTİYACIMIZ VAR.SAYGILARIMLA.